Торф'яні субстрати ПП Кардаш

Торф'яні субстрати ПП Кардаш
Номер: 744
Категория: Продам > Продукты
Дата добавления: 25.11.2011
Дата модификации: 11.10.2012
Пользователь: А........... зарегистрированы
на Портале e-B2B.org от 25.11.2011
имя, фамилия:
контактные данные скрыты
адрес:
контактные данные скрыты , Украина
телефон:
контактные данные скрыты
сайт www:
контактные данные скрыты
Украина
UA
Список B2B Сообщение B2B Печать B2B
Языковая версия RUruPLplDEdeENen

Торф'яні субстрати ПП Кардаш

Торф'яні субстрати на основі високоякісного верхового та низинного торфу з добавкою перліту та цеоліту

Якісні субстрати для аматорів і професіоналів : УНІВЕРСАЛЬНИЙ, ДЛЯ РОЗСАДИ, ДЛЯ АЗАЛІЙ, ДЛЯ КАКТУСІВ, ДЛЯ ХВОЙНИХ РОСЛИН І РОДОДЕНДРОНІВ, ДЛЯ ФІАЛОК, ДЛЯ ОРХІДЕЙ в пакуванні 2,5 , 5,0 , 10,0 , 20,0 та 90,0 літрів.
Субстрат УНІВЕРСАЛЬНИЙ : Досконалої якості готовий до використання субстрат для промислового й аматорського вирощування більшості кімнатних, балконних, овочевих рослин, які вимагають середнього вмісту поживних елементів і близької до нейтральної реакції ґрунту.

Виготовляється на основі високоякісного верхового торфу, разкисленного крейдою з мінеральними добавками ( перліт, вермикуліт, цеоліт, кварцовий пісок ), які забезпечують високу іонообмінну ємність і буферність. Субстрат має середню структуру ( 0-20 мм ). Висока вологоємність і одночасно достатня повітроємність, оптимально підібраний до вимог кімнатних рослин вміст макро- і мікроелементів забезпечує гарний розвиток рослин.
Субстрат ДЛЯ РОЗСАДИ розроблений для промислового й аматорського вирощування розсади овочевих культур: перцю, баклажана, дині, томатів, капусти, салату й інших городніх культур і квітів, які мають потребу в добре аерованому, із близькою до нейтральної реакції ґрунту, у висівних ящиках, різноманітних горщиках і мультиплатах, з насіння, а також розмноження декоративних і плодово-ягідних культур живцюванням. Може використовуватися для пересаджування й приживлення рослин з ослабленою відкритою кореневою системою.

Субстрат виготовляється на основі високоякісного верхового торфу, разкисленого крейдою, з мінеральними добавками (перліт, вермикуліт, цеоліт), які забезпечують високу іонообмінну ємність. Має дрібну структуру ( 0-10 мм ), гарну сипкість, добре заповнює малі горщики й висівні касети із дрібними комірками. Низький вміст водорозчинних солей, оптимально підібраний до вимог молодих рослин вміст макро- і мікроелементів сприяє дружному проростанню насіння і гарному розвитку сіянців.
Сайт компанії http://kardash.com.ua

Announcement from Portal e-B2B.org

Google AdWords

New business partner for Portal e-B2B.org

The end

Фотографии

Тема:


Содержание сообщения:

Твоя подпись
С уважением,
54.166.245.10
Международный счетчик посещений
GB, 114 US, 17 CN, 2 FR, 2 LV, 2 DE, 1 ES, 1 IR, 1 NL, 1 SN, 1 VN, 1
Количество уникальных посетителей : 143
Количество стран : 11
Print SMS from smartphones